HAKKIMIZDA

2015 yılında Bodrum’da kurulan şirketimiz, kat karşılığı inşaat, taahhüt, proje, tasarım, tadilat, uygulama gibi birçok inşaat alanlarında uzman kadromuz ve ekipmanlarımız ile müşterilerimize “Çözüm Ortağı” olmuştur.

Daidalos, ustaca işlenmiş ya da işleyen (Latince, aynı zamanda Helenistik Latince’de Daedalos, Yunanca Daidalos (Δαίδαλος) “usta işçi” demektir. Etrüsk CE’de karşılığı Ta itledir) anlamına gelen bu isim, Yunan mitolojisi’nde eli her sanata yatkın olan bu kişiye verilmiştir.

Ekip olarak ismimizin anlamını yaşatabilmek için, bünyemizde oluşturduğumuz modern ekipmanlar ve her biri konusunda eğitim almış uzman teknik kadromuz ile özenle ve en doğru şekilde projeyi uygulamaktayız. Proje uygulama sonrası, tüm hizmetleri de hızlı bir şekilde sağlayarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız.

Tüm tadilat ve dekorasyon çözümlerini tek çatı altında topladığımız ve ihtiyaç duyulan her alanda müşterilerimize çözüm sunabilen ürün altyapısına sahip olmanın güven duygusunu da ayrıca yaşamaktayız.