HAKKIMIZDA

2015 yılında Bodrum’da kurulan şirketimiz, kat karşılığı inşaat, taahhüt, proje, tasarım, tadilat, uygulama gibi birçok inşaat alanlarında uzman kadromuz ve ekipmanlarımız ile müşterilerimize “Çözüm Ortağı” olmuştur.

Daidalos, ustaca işlenmiş ya da işleyen (Latince, aynı zamanda Helenistik Latince’de Daedalos, Yunanca Daidalos “usta işçi” demektir. Bu isim, Yunan mitolojisi’nde eli her sanata yatkın olan kişilere verilmiştir.

Bodrum’un en büyük ve son teknoloji kalıp sistemlerine sahip olan firmamız Bodrum genelinde 25’in üzerinde şantiyede hizmet vermektedir. Geniş makina parkuru, işinin ustası 300’den fazla aktif çalışanı ile anahtar teslim, yalıtım, kaba inşaat, kat karşılığı, karot-kesim kırım ve tadilat konusunda kusursuz ve kesintisiz hizmet sunmaktayız.Ekip olarak ismimizin anlamını yaşatabilmek için, bünyemizde oluşturduğumuz modern ekipmanlar ve her biri konusunda eğitim almış uzman teknik kadromuz ile özenle ve en doğru şekilde projeyi uygulamaktayız. Proje uygulama sonrası, tüm hizmetleri de hızlı bir şekilde sağlayarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız.

Tüm tadilat ve dekorasyon çözümlerini tek çatı altında topladığımız ve ihtiyaç duyulan her alanda müşterilerimize çözüm sunabilen ürün altyapısına sahip olmanın güven duygusunu da ayrıca yaşamaktayız.